Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Lwówku Śląskim
Strona główna
Narty - Łysa Góra Dziwiszów Jakuszyce 27.02.2010 r. Młodzieżowa Liga Piłkarska 2010 Zawody lekkoatletyczne Bolesławiec 2010 IX Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Wisła 2012 Turniej Grup 2012 XI Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych XIII Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

Sport w szkole

Narty - Łysa Góra Dziwiszów

W dniu 27 stycznia 2010 r. dosłownie na kilka dni przed rozpoczęciem ferii zimowych, kilku uczniów naszej szkoły miało okazję do doskonalenia swoich umiejetności w narciarstwie zjazdowym. Nikogo z uczestników nie zniechęcił do wyjazdu fakt, że tego dnia było 23 stopnie mrozu a szyby w szkole wyglądały tak :

W dobrych nastrojach, nieco zmarznięci mieliśmy okazję szusować na doskonale przygotowanym stoku Łysej Góry w Dziwiszowie. Wspaniała, słoneczna pogoda oraz przepiękny widok na Góry Kaczawskie i Karkonosze na pewno na długo pozostaną w pamięci uczestników wycieczki.

Więcej zdjęć z wyjazdu do Dziwiszowa można obejrzeć tutaj :