Wrocław

W dniu 15 marca 2013 roku uczniowie klasy I ZSZ Monika Kuchalska i Grzegorz Wołczyński wzięli udział w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Solidarności organizowanym w XVII Liceum Ogólnokształcącym im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu. W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczniowie wraz z opiekunami i pozostałymi uczestnikami wzięli udział w koncercie poświęconym historii Solidarności. Koncert prowadził Dyrektor XVII LIceum. Uczniowie z rąk pracowników Dolnośląskiego Kuratorium otrzymali dyplomy. Gratulujemy.